Spokojny sen naszego dziecka. Testowanie śpiworka MyLullo.

Warto zadbać o spokojny i przytulny sen maluszka. O kąpieli, pielęgnacji czy odpowiedniej kolacji wie chyba każdy z nas. Jednak często nie zdajemy sobie sprawy jak ważny jest dobór piżamy dla malucha. Osobiście polecam śpiworki MyLullo już od pierwszych dni życia dziecka.

DSCN2785

Śpiworki MyLullo znane są z tego, że mają zakryte rączki, co daje dziecku poczucie bezpieczeństwa, a w pierwszych miesiącach życia zapobiega drapaniu się malucha, dzięki czemu nie trzeba zakładać mu rękawiczek. Ponadto dziecko ma nieco skrępowane ruchy, co wydawało by się dla nas uciążliwe. Jak się okazuje maleństwo owszem, ma skrępowane ruchy, ale czuje się z tym dobrze, gdyż przypomina mu to środowisko brzucha Mamy.

DSCN2727

DSCN2725

DSCN2724

Dużym plusem śpiworków jest dwustronnie rozpinany zamek, co znacznie ułatwia przebieranie malucha w nocy. Ja byłam dodatkowo zaskoczona rozmiarem. Byłam pewna, że na Jasia śpiworek będzie za mały, ponieważ dostępne są tylko dwa rozmiary S i M. Okazało się jednak, że rozmiar M jest bardzo duży. A co to oznacza? Że posłuży nam na naprawdę długi czas.

DSCN2786

Warto wspomnieć o jakości wykonania. Produkty MyLullo są wykonane w 100% z bawełny i przez polskiego producenta. Uwierzcie mi, to widać. Śpiworek jest niezwykle przytulny i ma odpowiednią grubość, przyda się zarówno zimą jak i latem.
Serdecznie polecam produkty MyLullo. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zajrzyjcie na ich stronę: http://www.mylullo.com/

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.